Aktualności

Jesteśmy w Kielcach !

Targi Marek Własnych to jedyne w Polsce wydarzenie w pełni poświęcone markom własnym, gromadzące między innymi przedstawicieli branży spożywczej. Są miejscem, gdzie producenci i przedstawiciele sieci handlowych spotykają się by tworzyć nowe, innowacyjne rozwiązania.

Według raportów i analiz wartość sprzedaży produktów marek własnych rośnie dynamicznie, a ich udział w polskim rynku wynosi już 21 %. To doskonała okazja dla naszej Spółki, aby zaprezentować własne produkty i nawiązać nowe relacje biznesowe.

Mamy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu wraz Krajową Grupą Spożywczą S.A., PSZCZÓŁKĄ Fabryką Cukierków Sp. z o .o., Zamojskimi Zakładami Zbożowymi Sp. z o. o., „Polskimi Przetworami” z Włocławka, Przedsiębiorstwem Zbożowo – Młynarskim „PZZ” S.A. ze Stoisławia.

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO, które reprezentuje Dyrektor Handlowa Justyna Przybysz i Kierownik Działu Handlowego Beata Dominiczak ????????

Inne aktualności

SIRHA 2024

Już dzisiaj! Startujemy z zaprezentowaniem naszej skrobi ziemniaczanej na targach w Budapeszcie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu zorganizowała stoisko promocyjne

Czytaj więcej »
Skip to content