Ogłoszenia o pracę

Specjalista ds. ochrony środowiska i p.poż

Stanowisko: specjalista ds. ochrony środowiska i p.poż
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Trzemeszno
Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym związanym z ochroną środowiska;
  • wiedza z zakresu przepisów ochrony środowiska i p.poż;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność analizy sytuacji, dokładność, zaangażowanie;
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność;
Co oferujemy:

  • praca w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowa o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość długotrwałej współpracy z firmą;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • bogaty pakiet socjalny;
Opis stanowiska:

  • Koordynacja i współpraca z jednostkami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska i p.poż;
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych norm i parametrów w korzystaniu ze środowiska;
  • Nadzór nad odzyskiem i recyklingiem odpadów;
  • Nadzór nad spełnieniem przez Spółkę warunków korzystania ze środowiska naturalnego określonych w obowiązujących normach prawnych i uzyskanych pozwoleniach;
  • Nadzór nad urządzeniami wodnymi i ściekowymi;
  • Prowadzenie spraw związanych z ochroną p.poż w Spółce (szkolenie pracowników, utrzymanie urządzeń p.poż w gotowości, przeprowadzanie okresowych kontroli i inne);
  • Opracowywanie instrukcji, planów, wniosków itp;